عکس بازیگران و همسرشان
دانلود اهنگ نديم گذشته ها , بیوگرافی امیر گلاب , عکس شبنم فرشادجو , در فصل دوم فریحا .امیر عاشق کیمیشود؟ , دخترهای تهرانی , سریال سعید وشورا , دانلود اهنگ غزل , عکس سرویس خواب دونفره مشکی , عکس تندر 90 اسپرت , عکس از گوگوش 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|


متن یك استعفانامه تكان دهنده‌

استعفانامه رئیس كمیته شیرجه فدراسیون شنا دارای نكاتی است كه توجه به آنها وضعیت نامطلوبی را در این فدراسیون نشان می‌دهد.

 

به گزارش مشرق، امید حدیقی، رئیس كمیته شیرجه فدراسیون شنا، امروز از سمت خود استعفا كرد. متن استعفای وی در اختیار سایت مشرق قرار گرفته كه دارای نكات عجیبی است.

متن این نامه بدون تغییر را در زیر می خوانید:

آقای رئیس! اینجانب امید حدیقی به دلیل پاره‌ای از مشكلات قادر به ادامه همكاری با آن فدراسیون نبوده و استعفا و دلایل آن و مراتب عذرخواهی و تشكر خود را به شرح ذیل ارائه می‌‌نمایم.

* امضای 35 فقره چك با عنوان امور خیریه

از جنابعالی به دلیل اینكه به همراه 2 تن از دوستان، 35 فقره از چك‌های شما را كه می‌فرمودید جهت انجام امور خیریه خرج شده و من و دوستانم با تفكر انجام عمل خیر جمعا مبلغ 630.6000.000 ریال ضمانت نموده تا جنابعالی بتوانید برای انجام امور مالی در فدراسیون حق امضا داشته باشید، عذر خواهی می‌كنم و می پذیرم كه هیچ كس دیگر حتی از نزدیكان شما حاضر به انجام این امر نبوده‌اند. (با سند)

*درج آگهی تبریك بیش از 300 نفر در روزنامه خراسان

عذرخواهی می‌كنم كه حسب دستور جنابعالی و بدون اطلاع قبلی، اقدام به سفارش درج آگهی تبریك بیش از 300 نفر در روزنامه خراسان با مضمون تبریك به عنوان مرد شجاع ورزش ایران و پیروزی قاطعانه و كوبنده با 100 درصد آرا در انتخابات فدراسیون اشاره داشتید. (كه این تبریكی بود از طرف خودتان به خودتان) بسیاری از افرادی كه این پیروزی را به شما تبریك گفته بودند، تماس گرفته و از فحش و ناسزاهای فراوان، بنده را به عنوان سفارش دهنده این آگهی بهره‌مند كردند. (روزنامه خراسان 10 مرداد 89 صفحه 19)

* انتظار 5 ساعته پشت در ریاست

عذرخواهی می‌كنم فراموش كردم شما ابتدای حضورتان فرمودید: "در اتاق رئیس فدراسیون به روی ارباب رجوع باز است و هر كس بخواهد می‌تواند با رئیس ملاقات كند" اما امروز حداقل زمان انتظار پشت در اتاق شما 5 ساعت و در بعضی مواقع بی‌نتیجه است. البته جنابعالی مساوات را در عدم پذیرش دوستان تهرانی و عزیزان زحمتكش شهرستانی رعایت می‌فرمایید. مراجعین محترم باید مستحضر باشند كه شما در طول هفته، 8 روز فقط با آقای سعیدلو ریاست محترم سازمان تربیت‌بدنی به علت قرابتی كه می‌فرمایید با ایشان دارید، جلسه‌های چندین ساعته داشتید.

* حمایت 150 میلیونی تومانی رئیس سابق كمیته فنی شنا

عذرخواهی می‌كنم كه فراموش كردم كه شما بارها اشاره می‌كردید: "بدون ورزشكار، مربی و پیشكسوت، رئیس فدراسیون، رئیس میز و صندلی‌های فدراسیون است" اما امروز باید با فانوس دنبال اعضای تیم ملی واترپلو و مربیانی چون بهزاد مهدی خبازیان سرمربی مستعفی، خشایار حضرتی مربی مستعفی،‌ محسن سمیع‌زاده مربی مستعفی، پیروز افتخار معنوی مربی مستعفی، حامد رضا خانی مربی (مستعفی یا بركنار شده)، برادران تیموری، برادران كرمی و بسیاری دیگر از قهرمانان و مربیان رشته شنا گشت.

نادر غفوری مدیر فنی سابق تیم ملی واترپلو، كامبیز درخشانی‌مهر مربی سابق تیم ملی واترپلو، حمید شب‌انگیز (رئیس مستعفی كمیته فنی واترپلو)، مسعود رضوانی داور بین‌المللی و باسابقه واترپلو، حامد آراسته استاد دانشگاه و كارشناس تربیت‌بدنی و قهرمان سابق واترپلو، رضا حبیبی از پیشكسوتان شنا، هومن آراسته از مربیان و قهرمانان شنا و واترپلو، مجید غلامی قهرمان واترپلو و كارشناس ورزش، جواد پذیرفته قهرمان واترپلو و كارشناس ورزش و ... كه افراد ذكر شده بخش بزرگی از هویت شنا و واترپلوی ایران حداقل در بیست سال گذشته هستند همگی به لطف شما كنار گذاشته شدند. پیشكسوتانی چون حسین مجیدی (رئیس سابق كمیته فنی شنا) با وجود حمایت‌های مالی حدود 150 میلیون تومانی و اقسام حمایت‌های دیگر با دلی خون كنار رفت.

محسن رضوانی، مدیر سابق تیم ملی و از ملی پوشان پرافتخار واترپلو، علی محب پیشكسوت و مدیر فنی سابق (كنار گذاشته شده) تیم ملی واترپلو از سرشناس‌ترین و بزرگترین‌ها، حسین اقبالی استاد دانشگاه و كارشناس ورزش (رئیس مستعفی كمیته فنی شنا) با سابقه‌ای درخشان و موسس مدارس شنا، ایرج رئوف آذر از قهرمانان بازی‌های آسیایی تهران و از زحمتكشان واترپلو، احمد یاقوتی، دلیل حضور این عزیزان بعد از تغییر مدیریت در فدارسیون، جز خدمت به شنا (نه به شما) چیز دیگری نبود و حالا ...؟

*حقوق معوقه 9 ماهه مربیان، ورزشكاران و كادر فنی فدراسیون

تشكر می‌كنم كه مسابقات شیرجه قهرمانی كشور كه از ابتدای تاسیس فدراسیون به میزبانی فدراسیون برگزار می‌شد، در سال 1389 به همت جنابعالی و همكاران محترم برای اولین بار در تاریخ با دراز كردن دست نیاز از باشگاه نفت جهت میزبانی درخواست شد تا این مسابقات در صورت موافقت این باشگاه در بهمن ماه 89 برگزار شود. (نامه شماره 6733/ 260 مورخ 29/ 9/ 89 فدراسیون شنا به مسئولین باشگاه نفت)

شما گفتید از زمان حضورتان تا كنون 500 میلیون تومان در شیرجه هزینه كرده‌اید و چون این مبلغ‌ها تاكنون به گوش بنده نرسیده، دركی از آن ندارم كه اصلا 500 میلیون، چند صفر دارد چون نه هواپیمای شخصی جهت جابجایی آقای حسین المسلم از تهران به نوشهر دارم یا 2 میلیون دلار پول برای فدراسیون؛ اما تا جایی كه می‌دانم مربیان، ورزشكاران، مدیر فنی تیم ملی شیرجه مشاوران محترم، عسگری و مجزا و اینجانب مدت 9 ماه (از فروردین 89 تا كنون) بدون دریافت حقوقی در خدمت فدراسیون هستیم و همچنین مربی خارجی تیم ملی شیرجه یوری اسیپچوك به مدت شش ماه با مراجعات مكرر به فدراسیون هنوز موفق به دریافت حقوق معوقه 18 هزار دلاری خود نشده‌ است.

*تدارك تیم ملی شیرجه برای اعزام به گوانگجو با 500هزار تومان

از جنابعالی بابت پرداخت 500 هزار تومان در طول شش ماه قبل از بازی‌های آسیایی (خرداد تا آذر 89) جهت تدارك تیم ملی شیرجه متشكل از 5 ورزشكار 2 مربی و یك مدیر فنی جمعا 8 نفر تشكر كنم و از بابت این میزان تدارك تیم در طول 6 ماه (از قرار هر نفر 11 هزار تومان در ماه) نتوانستیم در بازی‌های آسیایی 2010 گوانگجو مدال كسب نماییم عذرخواهی می‌كنم. فقط از مقام دوازدهمی از 12 سال پیش به مقام ششمی رسیدیم.

* متلاشی شدن شیرجه استان مركزی

عذرخواهی می‌كنم كه مركزی، یكی از قوی‌ترین استان‌ها در شیرجه با بیش از 400 ورزشكار به دلیل مشكلاتی كه با مسئول وقت هیات شنای استان داشتید، با بركناری ایشان عملا تمام نیروهای انسانی از مربی و ورزشكار كه آینده‌ درخشانی در این رشته داشتند را از دست دادیم.

من با وجود 12 دوره قهرمانی ، 8 سال مربیگری و سرمربیگری تیم ملی و كسب بیش از 60 مدال رنگارنگ بین‌المللی، گروه‌های سنی آسیا، غرب آسیا از سوی ورزشكاران زیر نظر بنده، 2 سال دبیری كمیته فنی شیرجه یك سال ریاست كمیته فنی این رشته، بیش از 5 سال داوری بین‌المللی و یكی از بهترین داوران جهانی با كسب امتیاز 100 در بیش از 5 مسابقه فینال جهانی در كانادا و چین، ارائه دهنده یكی از بهترین برنامه‌های علمی زمانبدی تمرینات تیم ملی شیرجه به شهادت هیات علمی كمیته ملی المپیك جهت آماده‌سازی برای بازی‌های آسیایی گوانگجو 2010، در مورد اعزام بنده به بازی‌های آسیایی فرمودید كه من را شما به این بازی‌ها فرستادید و بیست و اندی سال حضور مستمر و بدون وقفه، هیچ؟

البته من فراموش نكردم كه شما در چندین رشته قهرمان و ملی‌پوش بوده‌اید (جودو، شنا، واترپلو، اتومبیل‌رانی، اسب‌سواری و...) و راضی نمی‌شوید حقی از ورزشكار، مربی، داور بین‌المللی، دبیر كمیته فنی، برنامه‌نویس ورزشی، رئیس كمیته فنی ضایع شود.

* و اما در پایان

دلیل نشر این استعفا این بود كه استعفای زیادی از دوستان از جمله آقایان خبازیان، حضرتی، شب‌انگیز و ... در فدراسیون به ثبت و به دست شما نرسیده بود و بیم این داشتم كه شاید این اتفاق برای بنده نیز تكرار شود. فراموش نفرمایید خانواده شنا قبل از شما رؤسای زیادی در فدراسیون دیده‌اند و خواهند دید. مولا علی (ع) می‌فرمایند: اگر مقام ماندگار بود به تو نمی‌رسید.../مشرق

[ ] [ ] [ imenshayan ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب