عکس بازیگران و همسرشان
دانلود اهنگ نديم گذشته ها , بیوگرافی امیر گلاب , عکس شبنم فرشادجو , در فصل دوم فریحا .امیر عاشق کیمیشود؟ , دخترهای تهرانی , سریال سعید وشورا , دانلود اهنگ غزل , عکس سرویس خواب دونفره مشکی , عکس تندر 90 اسپرت , عکس از گوگوش 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|

 

۱۰۱ سرقت برق آسا پشت چراغ قرمز

 

دو كیف قاپ حرفه ای با سرقت های برق آسا، اموال ۱۰۱ شهروند را در پشت چراغ های راهنمایی و رانندگی سرقت كردند .

تحقیقات در این باره زمانی آغاز شد كه زن جوانی به پلیس آگاهی رفت و گفت در حالی كه سوار بر خودرواش بود دو جوان موتورسوار كیف دستی اش را از داخل صندوق عقب خودرو دزدیدند. مالباخته به ماموران گفت: «ساعتی قبل سوار بر خودروام از محل كار به خانه بر می گشتم و برای چند لحظه پشت چراغ قرمز یك چهار راه توقف كردم. در یك لحظه متوجه صدای ضربه ای به صندوق عقب شدم. وقتی در آینه عقب را نگاه كردم، جوانی را دیدم كه كیف دستی ام را از داخل صندوق عقب برداشته و در حال سوار شدن به یك موتوسیكلت بود. پیش از آنكه من بفهمم چه اتفاقی افتاده او سوار موتوسیكلت شد و با كمك همدستش خیلی سریع از آنجا فرار كرد.

با عجله از خودروام پیاده شدم و فهمیدم آنچه در آینه دیده ام واقعیت دارد و دو سارق كیفم را كه حدود دو میلیون تومان پول نقد و مقداری جواهر داخلش بود، دزدیده اند.» زمانی كه ماموران خودرو شاكی را بررسی كردند، دریافتند سیستم قفل مركزی خودرو به گونه ای است زمانی كه درهای آن باز باشد به راحتی می توان در صندوق عقب را نیز گشود. در چنین شرایطی با كمك زن جوان چهره فرضی یكی از سارقان بازسازی و تلاش ها برای به دام انداختن دو جوان كیف قاپ آغاز شد. چند روز بعد از ثبت این شكایت به پلیس خبر رسید این بار پسری جوان طعمه كیف قاپان شده است. او بعد از آنكه از بانك خارج شده و پول ها را در صندوق عقب خودرو پژواش گذاشته بود در پشت چراغ قرمز یك چهارراه هدف سرقت قرار گرفته بود.

وی در این باره به پلیس گفت: پشت چراغ قرمز توقف كرده بودم كه ناگهان دو جوان موتورسوار از عقب به خودرو ام نزدیك شدند و خیلی سریع در صندوق عقب را باز كردند و پول هایم را دزدیدند. آنها بعد از سرقت برخلاف جهت خیابان فرار كردند و من نتوانستم آنها را تعقیب كنم. خودرو این شاكی نیز مثل زن جوان طوری بود كه سارقان به راحتی در صندوق آن را باز كرده بودند. در همین حال چهره نگاری از عاملان این دزدی نشان می داد در هر دو سرقت همان دو جوان موتورسوار دست دارند. در حالی كه تلاش ها برای دستگیری دو متهم تحت تعقیب ادامه داشت، خبر رسید دو جوان سارق حین دزدیدن كیف زنی دستگیر شده اند. زمانی كه ماموران به محل حادثه رفتند و چهره دو جوان دستگیر شده را با عاملان كیف قاپی مطابقت دادند، مشخص شد دو جوان همان سارقان فراری هستند. مردی كه متهمان را گرفتار كرده بود در این باره گفت: دقایقی قبل از حادثه خودروام را كنار خیابان متوقف كردم و در حالی كه همسرم داخل خودرو نشسته بود برای خرید به یك فروشگاه رفتم. چند لحظه بعد زمانی كه به طرف خودرو برمی گشتم جوانی را دیدم كه سرش را از پنجره وارد خودرو كرد و كیف همسرم را دزدید.

او سپس با كمك موتورسواری كه منتظرش بود از آنجا فرار كرد اما من با خودروام او را تعقیب كردم و بعد از چند دقیقه به موتوسیكلت آنها كوبیدم و با كمك مردم دستگیرشان كردم. در حالی كه دو متهم اتهام شان را پذیرفته بودند بازجویی ها از آنان ادامه یافت تا اینكه آنها به ۱۰۱ فقره كیف قاپی اعتراف كردند. یكی از آنان گفت: آن طور كه ما فهمیده بودیم صندوق عقب بعضی از خودروها را زمانی كه درهایشان باز باشد، می شود باز كرد به همین دلیل ما هم چند مرتبه این كار را امتحان كردیم. با تكمیل تحقیقات در این باره، پرونده با صدور قرار مجرمیت و كیفرخواست به شعبه ۱۱۵۶مجتمع قضایی بعثت ارسال شد و در نهایت با حكم قاضی هر كدام از متهمان به تحمل چهار سال حبس، ۷۴ ضربه شلاق و رد مال به مالباختگان محكوم شدند..... / گزارش : روزنامه شرق 

[ ] [ ] [ imenshayan ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب