عکس بازیگران و همسرشان
دانلود اهنگ نديم گذشته ها , بیوگرافی امیر گلاب , عکس شبنم فرشادجو , در فصل دوم فریحا .امیر عاشق کیمیشود؟ , دخترهای تهرانی , سریال سعید وشورا , دانلود اهنگ غزل , عکس سرویس خواب دونفره مشکی , عکس تندر 90 اسپرت , عکس از گوگوش 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه‌ای قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل را غیرقانونی دانست و آن را محکوم و تاکید کرد: ایران تا رسیدن به اوج قله های رشد و پیشرفت و بالندگی این راه را با تمام هزینه های آن ادامه خواهد داد و از هیچ حربه و تهدیدی هراس به دل نخواهد داد

در این اطلاعیه آمده است : پس از ماهها کشمکش درباره چگونگی صدور قعطنامه در مورد فعالیتهای صلح آمیز هسته ای ایران ، اعضای شورای امنیت سازمان ملل در نشستی  قطعنامه ای غیر قانونی را بر ضد جمهوری اسلامی ایران به تصویب رساندند. اما این حرکت مذبوحانه و منفعلانه استبکار سلطه خو ، پیش از آنکه نشان دهنده قدرت آنها بوده باشد آشکار کننده ناتوانی ، دستپاچگی و سردرگمی  مغزهای فرتوت و رو به فراموشی و افول آنها در صحنه بین المللی است.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: قدرت های سست بنیان جهانی پس از آنکه در آزمون قدرت نمایی های پی در پی  خود در جهان ، بویژه در خاورمیانه ، سرافکنده شدند و با چشیدن شکست های مداوم نظامی و سیاسی خود را در پرتگاه سقوط احساس کردند و دریافتند که این بار ملتهای جهان دیگر از هیمنه آنان هراس ندارند، با طرح مسئله هسته ای ایران دست به ترفندهای تبلیغاتی بی حاصل زدند تا حیثیت بر باد رفته شان را به خود بازگردانند . اما راه بسیار سخت و پرسنگلاخی در پیش گرفتند . چرا که گردش زمان به نفع آنان رقم نمی خورد تشت توخالی سرمستی ، غرور و نخوت آنان از بام جهان بر افتاده است و بر همگان روشن است که در پس این پرده ریا، تزویر و تبلیغات چیزی جز جنایت و خیانت و سلطه خویی پیدا نمی شود.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: گذشت آن زمانی که قدرتهای خود شیفته جهانی با تکیه بر ساز و برگ جنگی خود ، تمامی سازمانهای بین المللی را به حاشیه راندند و در مقابل ملت هایی مثل افغانستان و عراق صف آرایی کردند و دهها هزار زن و مرد و کودک و پیر و جوان را به خاک و خون می کشیدند. آنان اکنون بر غم مشاهده نتایج عملکرد ننگین خود ، باز تلاش می کنند تا به همان سازمانهای از رمق افتاده آویزان شوند و در کنج آن لانه گزیدند و چون درندگان پیر و از کار افتاده به دیگران دندان تیز کنند.

اطلاعیه سپاه پاسداران می افزاید: قدرتهای پوشالی و رو به زوال باید بدانند که تصویب قطعنامه بر ضد جمهوری اسلامی ایران نشان دهنده نهایت ضعف و ناتوانی غوغاگران جهانی در مقابل ایران عزیز و مقتدر است و باید به این واقعیت انکار ناپذیر تن در دهند که در جهان امروز ، قدرتی در حال ظهور است که توانسته است  ایدئولوژی های بی بنیان آنها را به چالش کشد و دیگر ملتهای جهان را با خود همراه کند.

آنها خوب می دانند که قدرت فزاینده ایران اسلامی زور گویان بین المللی را در محاق اضمحلال قرار خواهد داد چون ملت ایران با عبرت از تاریخ و با اعتماد به نفس تمام، تصمیم خود را گرفته است و تا رسیدن به اوج قله های رشد و پیشرفت و بالندگی این راه را با تمام هزینه های آن ادامه خواهد داد و از هیچ حربه و تهدیدی هراس به دل نخواهد داد.

در پایان این اطلاعیه، سپاه پاسداران با محکوم کردن تصویب قطعنامه بی ارزش شورای امنیت سازمان ملل به تمامی احاد ملت اطمینان می دهد برای تامین امنیت و آسایش آنان همواره در کنار ملت بزرگ ایران خواهد ایستاد و به هیچ قدرتی اجازه نخواهد داد تا کوچکترین گزندی بر این کشور وارد سازد و دشمنان این ملت و میهن نیز باید بدانند هر گونه تعدی آنان با پاسخ شکننده ملت ایران و فرزندان ملت مواجه خواهد شد.
 

[ ] [ ] [ imenshayan ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب