عکس بازیگران و همسرشان
دانلود اهنگ نديم گذشته ها , بیوگرافی امیر گلاب , عکس شبنم فرشادجو , در فصل دوم فریحا .امیر عاشق کیمیشود؟ , دخترهای تهرانی , سریال سعید وشورا , دانلود اهنگ غزل , عکس سرویس خواب دونفره مشکی , عکس تندر 90 اسپرت , عکس از گوگوش 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|
مسعود مرادي گفت: از جام جهاني انصراف دادم تا نشان دهم براي حضور در اين رويداد مهم هر برخوردي را نمي‌پذيرم.

مسعود مرادي پس از اعلام انصراف از كانديداتوري رقابت‌هاي جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: پيش از سفر به كويت نيز اعلام كرده بودم كه از جام جهاني انصراف خواهم داد. اما، شايد در آن زمان عده‌اي حرف من را شوخي گرفته بودند. در هر صورت با ارسال نمابري از كانديداتوري حضور در جام جهاني انصراف دادم و با آنكه حضور در اين رقابت‌ها بزرگترين آرزوي هر فردي است، اما من حاضر نشدم هر مساله‌اي را براي اين كار تحمل كنم.

وي افزود: امشب عازم سوئيس مي‌شوم تا به صورت كتبي نيز اين موضوع را اعلام كنم.

مرادي با اشاره به اعتراض‌ها و رفتارهاي كه پس از ديدار پرسپوليس و مس كرمان صورت گرفت، خاطرنشان كرد: اعتقاد دارم سازمان تربيت بدني به عنوان متولي دو باشگاه استقلال و پرسپوليس علاوه بر موضوعات ورزشي بايد مسايل فرهنگي اين دو باشگاه را نيز پيگيري كند. مصطفوي به عنوان مديرعامل باشگاه پرسپوليس در يك رسانه‌ي عمومي من را به عنوان يك داور مستحق توهين و فحاشي دانسته است. من به كار خود اعتقاد دارم و هنوز مي‌گويم كه در بازي پرسپوليس و مس اشتباه نكرده‌ام. اما، حتي اگر داوري اشتباه نيز انجام دهد، بايد با سخنان نسجيده و بازي با احساسات مردم زندگي و وضعيت كاري او را به خطر انداخت؟ سوال من از "علي‌آبادي" اين است كه بر روي صحبت‌هاي مديرعامل باشگاه پرسپوليس نظارت كرده است يا نه؟

وي افزود: در اين مدت من و خانواده‌ام بسيار تهديد شديم. از تهديدات تلفني گرفته تا برخوردهاي فيزيكي در خيابان. البته بيشتر مردم به داوران لطف دارند اما، برخي نيز هستند كه تحت تاثير القائات قرار گرفته و واكنش نشان مي‌دهند.

مرادي افزود: تهديدات بسياري وجود داشت اما، من داور ضعيفي نيستم كه بخواهم به خاطر اين تهديدات كناره‌گيري كنم. كار نيمه تمامي داشتم و آن حضور در جام جهاني بود. اما، اكنون كه مي‌بينم عده‌اي براي رسيدن به اهداف خودحاضر به دست زدن به هر كاري هستند، من از حضور در جام جهاني انصراف مي‌دهم تا نشان دهم چنين شخصيتي ندارم. اي كاش براي قضاوت در جام جهاني كانديدا نمي‌شدم. چرا كه از همان زمان عده‌اي انتقادات خود را شروع كردند و با تفسير به راي شخصيت يك داور را زير سوال بردند.

وي افزود: جام جهاني از ليگ برتر ايران بسيار مهمتر است و اكنون كه از رقابت‌هاي جام جهاني كناره‌گيري كرده‌ام، طبيعي است كه در ليگ برتر ايران نيز قضاوت نخواهم كرد.

مرادي خاطرنشان كرد: با اين حال مسعود مرادي بايد به وظيفه‌اش در مقابل جامعه‌ي بين‌المللي داوري عمل مي‌كرد و همين طور وظيفه‌اي كه نسبت به كشورش داشت. به همين دليل بود كه به كويت رفتم و آخرين قضاوت خود را به عنوان يك داور ايراني در بازي القادسيه كويت و اوراواردز ژاپن انجام داده‌ام كه خوشبختانه در پايان بازي مسوولان دو تيم و ناظر لبناني بازي نيز راضي بودند. در اين بازي براي القادسيه يك پنالتي گرفتم و يك بازيكن اوراوا را اخراج كردم. با اين حال نه از توهين و فحاشي خبري بود و نه از اعتراض. در هر صورت من وظيفه‌ام را انجام دادم و سعي كردم در آخرين قضاوتم چهره‌ي مثبتي از يك داور ايراني نشان دهم. همان طور كه در بازي‌هاي المپيك 2008 نيز همين كار را انجام دادم.

مسعود مرادي تصريح كرد: همانند جام جهاني 2006 آلمان به محض آنكه كانديداتوري خود را براي حضور در جام جهاني اعلام كردم، انتقادات كارشناسان و پيشكسوتان اوج گرفت و در اين دوره هم شروع به تخريب من كردند، البته من مي‌توانم هر فشاري را تحمل كنم اما، حاضر نيستم براي حضور در جام جهاني خانواده‌ام زير فشار روحي و رواني قرار گرفته و امنيت آنها به خطر بيفتد. جام جهاني تا اين اندازه ارزش ندارد. من وظيفه‌ام را در قبال نظام و ورزش انجام داده‌ام. اما، دلم از اين همه جفاكاري و ناملايمات شكست.

وي افزود: از هيچ كس گله‌اي ندارم، همه را مي‌بخشم و به خدا واگذار مي‌كنم. اما، اطمينان دارم اگر حتي من در رقابت‌هاي المپيك كه بسيار مهمتر از ليگ برتر ايران است يك پنالتي اشتباه مي‌گرفتم، تا اين اندازه بازخواست نمي‌شدم.

مرادي درباره‌ي اشتباهات داوري در ليگ هشتم نيز به ايسنا گفت: مي‌پذيرم كه اشتباهاتي وجود داشته است. اما، حاضرم رقابت‌هاي هفته‌هاي نخست ليگ هشتم را با فصل گذشته مقايسه كنم. شايد در فصل گذشته اشتباهات بيشتر هم بوده است. اما، امسال اين اشتباهات بسيار بزرگنمايي شد. وجود چنين اشتباهاتي در فوتبال طبيعي است اما، يك روند هماهنگ شده از ابتداي ليگ هشتم آغاز شد و به خصوص در مورد من در آستانه‌ي المپيك اين فشارها افزايش پيدا كرد. در هر صورت خوشحالم كه به كويت رفتم و با سربلندي به كشورم بازگشتم. اما، يك عده تنگ نظر از همان اول قصد تضعيف روحيه‌ي من را داشتند، با اين حال مرادي داوري است كه هيچ ادعايي ندارد و به همين دليل هر سخني را نمي‌پذيرد.

وي درباره‌ي عملكرد كميته‌ي داوران نيز گفت: مسعود عنايت از مدرسين كنفدراسيون فوتبال آسياست و در آخرين كلاس مدرسين در اسپانيا حضور داشته است. اما، گويا صحبت‌هاي او يا جلال مرادي و حسين عسگري از داوران بين‌المللي كشورمان به دليل آنكه تنها از من حمايت كرده و هم نظر با من بوده‌اند، ارزشي ندارد. بلكه رسانه‌ها تنها به مخالفان من توجه مي‌كنند. چگونه است كه يك كارشناس به داوري كه در رقابت‌هاي المپيك حضور داشته، در ليگ قهرمانان آسيا داوري مي‌كند و كانديداي حضور در جام جهاني است، مي‌گويد ژن داوري ندارد. اين خنده‌دارترين حرفي بود كه من در اين مدت شنيدم.

مرادي ادامه داد: بسياري از مربيان و مديران عامل اشتباهات داوري را پذيرفته و منطقي برخورد كردند. اما، كاري كه مصطفوي انجام داد بسيار نادرست بود. من در كويت بودم و خانواده‌ام در ايران در پاي تلويزيون الفاظي را راجع به من شنيدند كه با من تماس گرفتند و از من خواستند قضاوت نكنم.

مرادي در پايان به ايسنا گفت: من داوري هستم كه با شرافت و صداقت قضاوت مي‌كنم، تابع قوانين بوده و حاضر نيستم حتي در مقابل هفتاد هزار تماشاگر حق تيمي را ضايع كنم. در هر صورت براي داوران جوان كشورمان، نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آسيا و همچنين تيم ملي ايران آرزوي موفقيت مي‌كنم و اميدوارم از "كامراني‌فر" كمك داور خوب ايراني حمايت كنيم تا او به جام جهاني 2010 برود.

[ ] [ ] [ imenshayan ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب