عکس بازیگران و همسرشان
دانلود اهنگ نديم گذشته ها , بیوگرافی امیر گلاب , عکس شبنم فرشادجو , در فصل دوم فریحا .امیر عاشق کیمیشود؟ , دخترهای تهرانی , سریال سعید وشورا , دانلود اهنگ غزل , عکس سرویس خواب دونفره مشکی , عکس تندر 90 اسپرت , عکس از گوگوش 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از تهیه گزارشی ازسوی سازمان بازرسی کل کشور در خصوص موجودی حساب ذخیره ارزی خبر داد و اعلام کرد که در این گزارش هم از مجلس و هم از دولت انتقاد شده است.

به گزارش مهر، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه گردهمایی سراسری مدیران این سازمان که صبح امروز برگزار شد، اظهار داشت: معتقدم به تعبیر قرآن انسان هر کجا که مسئولیت می پذیرد باید با قوت، اهتمام جدی و انگیزه تمام به انجام مسئولیت بپردازد و از فرصت هایی که در پیش رویش قرار می گیرد نهایت استفاده را برای انجام خدمت ببرد.

وی افزود: خوشبختانه درسازمان بازرسی کل کشور ونهادهای نظارتی، ظرفیت خوبی وجود دارد که البته یک سری فعالیت های جدید باید درآن صورت بگیرد تا یک فهم تازه نسبت به این موضوع درجامعه بوجود آید و این راه تنها ازطریق استفاده از ظرفیت های مردم امکانپذیر است.

 پورمحمدی درباره اهداف خود در سازمان بازرسی کل کشور، گفت : بنا داریم که نسبت به گذشته نگاه به تقویت مدیریت کشور را غلیظ تر کنیم، رویکرد ما دراین حوزه تقویت واصلاح نظام مدیریتی کشور است که در شرایط فعلی تلقی خوبی در این زمینه از این مقوله وجود ندارد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور تاکید کرد که مطمئنا رویکرد و نگاه این سازمان برخلاف نظر عده ای خاص مشکل تراشی برای نهادها نیست بلکه قصد آنان تقویت نظام مدیریتی کشور است.

وی گفت : طبعا اگر ما حرمت کار خود را پاس بداریم دیگران نیز موضوع نظارت سازمان بازرسی کل کشور را ارج خواهند نهاد.

پورمحمدی درپاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا خبر خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران مبنی بر شکایت دولت علیه وی صحت دارد و آیا آنچنانکه شنیده شده است سازمان بازرسی کل کشور دربرابر این شکایت گزارشی از تخلفات دولت را تهیه کرده است ، گفت: هر دوی این موضوعات خلاف واقع است تا کنون شکایتی از بنده صورت نگرفته است اما این انتقاد وارد است که چرا یک خبرگزاری رسمی و دولتی مبادرت به انتشار اخبار مجعول می کند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد: این سازمان در موضوعات مختلف گزارشاتی را تهیه نموده که آخرین آن مربوط به موضوع ورزش کشور بوده است بنابراین می توان گفت که موضوعاتی که اخیرا درباره شکایت از بنده و همچنین تهیه گزارشی از تخلفات دولت از سوی من برای ارائه به مراجع قانونی خلاف واقع است.

وی با اشاره به تهیه گزارشی از سوی سازمان بازرسی کل کشور در خصوص موجودی حساب ذخیره ارزی تصریح کرد: در این گزارش هم از مجلس و هم از دولت در خصوص عملکردشان درباره حساب ذخیره ارزی انتقاد کرده ایم.

پورمحمدی در واکنش به خواست خبرنگاران برای اعلام رقم دقیق حساب ذخیره ارزی که در گزارشات سازمان بازرسی کل کشور آمده است، تصریح کرد: رقم دقیق این حساب ها دستگاه های مسئول اعلام می کند اما متاسفانه در نظام آماری کشور به خصوص در بعد اعلام میزان دقیق حساب ذخیره ارزی مشکل داریم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور افزود: بنده بیش از اعتماد و تکیه به ذخایر کشور به اراده مردم اعتماد دارم ، اما منابع و ذخایر خوبی در کشور داریم که مجلس و دولت باید دقت بیشتری در حفظ این منابع به خصوص منابع ارزی کشور مبذول دارند.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا سازمان بازرسی کل کشور به دنبال اصلاح نظام آماری کشور و اتخاذ رویه ای یکسان به خصوص در موضوع اعلام حساب ذخیره ارزی است یا خیر؟ خاطر نشان کرد: یکی از هدف های اصلی سازمان بازرسی کل کشور این است که نوع نظام آماری کشور تعریف شده، دقیق و شفاف باشد که در جلسات پیش رو به دنبال این موضوع خواهیم بود.  
[ ] [ ] [ imenshayan ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب