عکس بازیگران و همسرشان
دانلود اهنگ نديم گذشته ها , بیوگرافی امیر گلاب , عکس شبنم فرشادجو , در فصل دوم فریحا .امیر عاشق کیمیشود؟ , دخترهای تهرانی , سریال سعید وشورا , دانلود اهنگ غزل , عکس سرویس خواب دونفره مشکی , عکس تندر 90 اسپرت , عکس از گوگوش 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|
معاون هنری وزارت ارشاد با تاكید بر اینكه باید زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی در تولید انبوه مد ایرانی ـ اسلامی فراهم شود گفت: اگر دولت متولی تمام مراحل طراحی، تولید و توزیع مد شود ماجرای كلاه پهلوی تكرار می شود.

به گزارش مهر،حمید شاه آبادی با بیان اینكه حجاب در تار و پود خانواده ایرانی ریشه دارد گفت: خانواده ایرانی هرگز با حجاب بیگانه نبوده است. حتی تلاشهای دوران گذشته به ویژه پهلوی اول و دوم برای كم رنگ كردن این ارزش از نهاد خانواده به ثمر نرسید و كسانی كه ادعا داشتند می توانند فرهنگ غربی را جایگزین فرهنگ اصیل ایرانی بكنند نتوانستند در این زمینه به توفیقی برسند.

وی نهاد خانواده را مهمترین پایگاه حفظ ارزشها و حفظ كرامت انسانی دانست و گفت: تنها نهادی كه توانست در زمان پهلوی های اول و دوم كه تمام مفاسد و زمینه همه معاصی در كشور فراهم بود ارزشها را حفظ كند نهاد خانواده بود.

شاه آبادی با بیان اینكه حجاب و پوشش در فطرت دختر ایرانی است گفت: پوشش و حجاب سبب آرامش روح و روان دختران ایرانی می شود اما آنچه كه سبب برخی بدحجابی ها شده بی هویتی و نزدیكی به اندیشه های غرب است.

بی حجابی با هویت ایرانی ناسازگار است

شاه آبادی بی حجابی را با هویت ایرانی ناسازگار دانست و گفت: باید نمادهای فرهنگی را كه با حجاب مغایرت دارد از دسترس دور كنیم.

معاون وزیرارشاد در پاسخ به این پرسش كه چرا اقدامی جدی برای تولید انبوه مدهای ایرانی و اسلامی نمی شود گفت: این مدها باید از پشتوانه علمی برخوردار باشند تا وزرات صنایع بتواند تولید كنندها را مجاب كند روی این كالا سرمایه گذاری كند و حتی مجاب شود این تولید كننده را حمایت مالی كند.

وی ادامه داد: تا زمانی كه ما مطالعه علمی در پس صحنه نكرده ایم انتظار از وزارت صنایع برای حمایت از تولید كننده انتظار درستی نیست. همچنین تا زمانیكه ما ژورنال اسلامی و مدلهای صحیح تایید شده را به طور دقیق معرفی نكردیم انتظار از وزارت بازرگانی برای ایجاد نمایشگاه با استانداردهای لازم انتظار درستی نیست. نتیجه اینكه تا زمانی كه كارهای ریشه ای  انجام نشده برگزاری اجرای هریك از این برنامه‌ها اقدامی ظاهری است.

بخش خصوصی باید وارد مد ایرانی اسلامی شود

وی چرخه مد را فرایندی چند مرحله ای و چند بخشی دانست و خاطرنشان كرد: پژوهش، انتخاب مد، مراحل طراحی و تبلیغ ،آماده سازی جامعه كه این مدل با این مشخصات بتواند با مخاطب ارتباط بر قرار كند، مرحله تولید كه تولید كننده انگیزه  سرمایه گذاری داشته باشد و غیره ... باید كامل باشد تا یك مدی به مرحله انبوه سازی برسد.

شاه آبادی تاكید كرد: بخش خصوصی باید به این باور برسد كه سرمایه گذاری روی این مد برایش توجیهات اقتصادی دارد اگر قرار باشد دولت مرجعیت تمامی این مراحل را بر عهده بگیرد ماجرای كلاه پهلوی تكرار می شود كه باید زوركی سر مردم كرد.


وی برگزاری نشستهای تخصصی و ایجاد نمایشگاههای دائمی مد و لباس را برای اینكه تمامی صاحبان این عرصه به طور دائمی با هم در ارتباط باشند از عومل موثر در تولید انبوه مد ایرانی اسلامی دانست و گفت: دولت باید در این حوزه نظارت و مدیریت كرده و مانند نخ تسبیح این عوامل را به هم متصل كند.

به گفته شاه آبادی، ایجاد پارك فنآوری مد ایرانی اسلامی مدل سازی كوچكی از این چرخه است.

انتشار ژورنال ایرانی – اسلامی تا پاییز امسال

معاون وزیر ارشاد با بیان این كه اولین ژورنال لباس ایرانی اسلامی اواخر تابستان یا اوایل پاییز منتشر می شود گفت: تلاش می كنیم به بهترین نحو این ژورنال منتشر شود اما زمان دقیقی نمی توان برای آن اعلام كرد در صورتی كه نتوانیم پاییز امسال آن را منتشر كنیم این قول را می دهیم كه تا پایان سال ژورنال نهایی و متشر شود.

شاه آبادی در مورد دلایل تاخیر انتشار این ژورنال توضیح داد: این ژورنال آماه چاپ بود اما پس از نمایشگاه نیاوران و نقد هایی كه بر آن وارد شد تصمیم گرفتیم در كارگروه نقدها را بررسی و بعد از رفع مشكلات ژورنال قابل قبولی منتشر كنیم.

معاون هنری وزیر ارشاد اظهار امیدواری كرد: تا پایان سال جاری كارهای مهمی دركارگروه مد و لباس اعم از تاسیس بنیاد ملی مد و لباس و تاسیس پارك فناوری و فرهنگی به طور كامل انجام شود.

وی با اشاره به كیفیت پایین نمایشگاههای مد و لباسی كه تاكنون برگزار شده گفت: تلاش كرده ایم نمایشگاههایی كه در آینده در این حوزه برگزار می شود از پشتیبانی علمی و آكادمیك برخوردار شوند به گونه ای كه شاهد هیچ اقدام سطحی نباشیم.

منتظر بودجه یك میلیاردی نمی مانیم

شاه آبادی درخصوص بودجه ای كه به كارگروه مد و لباس اختصاص یافته اظهار داشت: تا به امروز هیچ بودجه ای به كارگروه مد و لباس اختصاص داده نشده بود اما خوشبختانه با همت كارگروه مد و لباس و همت كمیته فرهنگی مجلس ما امسال ردیف مستقل گرفته ایم. اما صرف نظر از اینكه قیمت آن ناچیز است اقدام نویی است كه برای اولین بار در كشور اتفاق می افتد. البته رقم اختصاص یافته رقم یك میلیارد تومان است كه با آن هیچ كاری جز چند نشست و چند كار كوچك نمی شود انجام داد.

وی یادآور شد: به جزاین بودجه توانسته ایم ارقام قابل توجهی را از سایر منابع جذب این حوزه كنیم. امسال هم منتظر بودجه یك میلیاردی نمی مانیم و بسیار فراتر از این بودجه كار می كنیم و تا پایان سال امیدواریم حرف قابل قبولی در این حوزه داشته باشیم.
[ ] [ ] [ imenshayan ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب