عکس بازیگران و همسرشان
دانلود اهنگ نديم گذشته ها , بیوگرافی امیر گلاب , عکس شبنم فرشادجو , در فصل دوم فریحا .امیر عاشق کیمیشود؟ , دخترهای تهرانی , سریال سعید وشورا , دانلود اهنگ غزل , عکس سرویس خواب دونفره مشکی , عکس تندر 90 اسپرت , عکس از گوگوش 
آخرين مطالب
لینک های مفید

|
|

روابط عمومی بانک صادرات اعلام کرد: استقبال مردم از طرح سپرده طلاي بانک صادرات به لحاظ مزيت هاي زياد آن بيش از حد انتظار بود و بي شک موفقيت اين طرح بانک صادرات نقش بسزايي در کاهش تورم و سوق دادن سرمايه هاي راکد بسمت توليد و اشتغالزايي داشته است.

به گزارش عصرایران به نقل از روابط عمومی بانک صادرات، با توجه به استقبال زياد مردم از طرح سپرده طلاي اين بانک و نقش ضد تورمي و تاثيرات مثبت اجراي اين طرح در توسعه اقتصادي کشور بانک صادرات ايران در طراحي و ارايه طرح سپرده طلا دقيقاً مطابق فرمايشات مراجع عظام تقليد عمل نموده که بر اين اساس ابتدا به استناد نظر شوراي فقهي بانک مرکزي جمهوري اسلامي،  قرارداد بيع با مشتري منعقد و مشتري نيز پولي را بابت خريد طلا درآينده (حداکثر شش ماه) به بانک پرداخت مي‌نمايد و در هر زمان که تمايل داشته باشد  ( قبل از پايان قرارداد ) مي‌تواند علاوه بر دريافت پول طلا به نرخ روز  بانک مرکزي ، با پرداخت هزينه هايي مانند ماليات بر ارزش افزوده و موارد ديگر فيزيک طلا را  نيز از بانک صادرات مطالبه نمايد.

 به طبع اگر نرخ طلا افزايش پيدا کند، مشتري نيز منتفع خواهد بود با اين وجود درمقايسه اين سپرده با خريد طلاي فيزيکي از بازار، مي بايست به هزينه هاي  کارمزد ساخت و هزينه نگهداري و نيز ريسک سرقت و مفقودي آن  اشاره کرد که به همين خاطر جمع کثيري از هموطنان در سراسر کشور سپرده طلاي بانک صادرات را ترجيح دادند .

 بهره برداري از سرمايه‌هاي راکد در راستاي توسعه اقتصادي، ورود به بازار جهاني، افزايش درآمدزايي و کنترل قيمت کاذب طلا بعنوان مزاياي طرح سپرده طلا براي کشور مي باشد ضمن آنکه طرح سپرده طلا ارزش پول ملي را حفظ، توليد نا خالص ملي را افزايش و ازحجم پول در گردش کشور مي کاهد و مردم بواسطه اعتماد بالايي که به بانک صادرات دارند و با آسودگي خاطر نسبت به افتتاح اين حساب اقدام نمودند و با حداقل ريسک ممکن ضمن حفظ ارزش دارايي خود به يک سرمايه گذاري سودآور  دست خواهند يافت.

شورای فقهی بانک مرکزی: همه موارد درخواستی در طرح سپرده طلا رعایت شده و کاملا شرعی است

همچنین سپرده طلاي بانک صادرات ايران در شوراي فقهي بانک مرکزي جمهوري اسلامي مورد بررسي قرار گرفته و با توجه به توضيحات مديرعامل بانک صادرات و پيشنهادهاي شوراي فقهي، مجدداً مورد بازنگري قرار گرفته و متن نهايي شرايط اختصاصي سپرده طلا از سوي حجت الاسلام و المسلمين موسويان عضو محترم شوراي فقهي بانک مرکزي جمهوري اسلامي با ذکر جمله « تقريباً همه موارد درخواستي شوراي فقهي رعايت شده است»، مورد موافقت قرار گرفت.

ضمنا شرايط اختصاصي افتتاح حساب سپرده طلا به شرح ذيل مي باشد:

1- بانک ميزان گرم طلا مندرج در گواهي حساب را با عيار 24 به قيمت جهاني و به قيمتي معادل يک درصد بيش از قيمت جهاني به صورت کلي في الذمه به مشتري مي فروشد.(يک درصد اضافه بخاطر هزينه هاي مربوطه در بانک مي باشد.)

2- بانک عندالمطالبه طلاي مشتري يا معادل ارزش ريالي آن را بر مبناي نرخ نامه بانک صادرات ايران که مبتني بر نرخ روز جهاني طلا است به وي تحويل داده يا پرداخت مي نمايد .

3- در صورت مطالبه طلا از سوي مشتري ، بانک پس از دريافت مبلغ ماليات بر ارزش افزوده و هزينه هاي مترتب بر آن همانند هزينه هاي گمرکي و مابه التفاوت ارز رسمي و بازار به وي تحويل مي نمايد .

4- حداقل ميزان لازم جهت افتتاح حساب مزبور 5 گرم طلاي 24 عيار و براي اوزان بالاتر ضريبي از يک گرم مي باشد .

5- مدت زمان تضمين گواهي حساب از تاريخ افتتاح حساب به مدت 180 روز است لکن در صورت موافقت بانک قابل تمديد مي باشد لذا دارنده حساب در صورت تمايل مي بايست حداکثر ظرف 7 روز قبل از پايان مدت اعتبار تضمين گواهي حساب (180 روز از تاريخ افتتاح حساب و يا آخرين تمديد) نسبت به تمديد گواهي حساب خود اقدام نمايد در غير اين صورت بانک نسبت به فروش طلا در سررسيد اقدام و معادل ريالي آن را در حساب نگهداري و در زمان مراجعه به وي پرداخت مي نمايد .

6- الف) در صورت فوت يا حجر دارنده حساب ، حساب افتتاح شده مسدود مي شود .
ب) حساب مفتوحه به تقاضاي هر يک از صاحبان حساب مشترک مسدود مي شود .
ج) توقيف سهم هر يک از صاحبان مشترک توسط مراجع قضايي و ثبتي موجب انسداد حساب است.
در اينگونه موارد بانک نسبت به فروش طلا اقدام و  معادل ريالي ارزش طلا در حساب مسدودي نگهداري و در زمان مراجعه ، به دارنده حساب/وراث (به نسبت قدرالسهم) يا نماينده قانوني آنان پرداخت مي شود .

7-  اين گواهي حساب غيرقابل انتقال و غيرقابل افزايش يا کاهش خواهد بود .

8- مشتري حق درخواست دسته چک و کارت الکترونيکي و ساير خدمات الکترونيکي در خصوص اين حساب را از خود سلب و اسقاط نمود .

9- دارنده حساب موظف است فقدان و يا به سرقت رفتن اين گواهي حساب را در اسرع وقت به اطلاع شعبه افتتاح کننده حساب برساند ، در اين صورت دارنده حساب مي تواند با تکميل فرم تعهدنامه ذيربط، صدور گواهي حساب به صورت المثني را درخواست نمايد . مسئوليت هرگونه جعل و سوءاستفاده به هر شکلي به عهده صاحب حساب مي باشد .

10- در صورت بروز هرگونه خط خوردگي و اختلاف در مندرجات نسخه هاي گواهي حساب مزبور، محتويات نسخه موجود در بانک ملاک عمل و مناط اعتبار خواهد بود .

11- پس از مطالعه کامل و دقيق مندرجات فوق و امضاء ذيل آن کليه مفاد و شرايط مذکوره مورد قبول اينجانب/اينجانبان/ اين شرکت مي باشد.
[ ] [ ] [ imenshayan ]
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.

آرشيو مطالب
لینک های مفید

|
امکانات وب